Ciepły strych !

My Ci w tym pomożemy !

mar

06

Jak prawidłowo wykonać montaż dachu ?


16O tym, jak ważny jest prawidłowy montaż dachu, przekonało się wiele osób, którym ten zaczął przeciekać albo odpadać. Wielu osobom wydaje się, że krycie dachów jest procesem łatwym i ciężko go wykonać nieprawidłowo. Nic bardziej mylnego.

Pierwszy błąd można popełnić już na samym wstępie – dokonując pomiaru dachu, a właściwie przestrzeni, którą dach ma pokryć. Dlatego należy to robić bardzo uważnie i dbać o precyzyjność.

Kolejne etapy krycia dachów też nie są wolne od pułapek. Z tej przyczyny lepiej dłużej poszukiwać odpowiedniej ekipy, które zlecimy wykonanie dachu w naszym domu. Nie ma sensu szukać tutaj przesadnych oszczędności – te możemy poczynić przy wyborze koloru dachówki, ale raczej nie samego materiału czy fachowości dekarzy.

W przypadku krycia dachu warto mieć w pamięci słowa „nie stać mnie na tanie rzeczy” i z tego powodu np. odłożyć montaż dachu na kolejny sezon, kiedy będziemy już dysponowali odpowiednią ilością gotówki.

Więcej na : http://www.malowanie-dachow.pl

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>