Ciepły strych !

My Ci w tym pomożemy !

kwi

08

Jak bezpiecznie pracować na wysokościach?


19Praktycznie każdy – wcześniej lub później – będzie kiedyś zmuszony do pracy na wysokościach. Niektórym do pracy wystarczy domowa drabina, inni będą musieli skorzystać z dużo dłuższych drabin specjalistycznych, a ci – którzy będą zmuszeni pracować naprawdę bardzo wysoko – z profesjonalnych podnośników koszowych.

Chociaż ta trzecia opcja jest opcją najbardziej kosztowną, jest też opcją – nie ma, co się oszukiwać – najbezpieczniejszą. Przy odpowiednim sprzęcie ryzyko upadku z wysokości jest ograniczone praktycznie do zera. Zakładając, oczywiście, że pracownik owy sprzęt obsługujący jest odpowiednio przeszkolony i potrafi zaprzeć do pracy swoją wyobraźnię.

Podnośniki koszowe mają jeszcze jedną zaletę: często można jest wynająć niejako w pakiecie z ludźmi, którzy za nas tę pracę na wysokościach wykonają. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cierpią na lęk wysokości albo wyżej cenią sobie własne zdrowie i brak ponoszenia ryzyka nad stan portfela.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>